Výhody oblečenia CityZen

 

Nie je vidieť pot

Stres, náhlenie alebo len neznesiteľné horúco? Aj v týchto situáciách sa môžete spoľahnúť, že na vás nebude vidieť pot! Neveríte? Prečítajte si výsledky odborného testovania.

Odolá špine

Červené víno, káva alebo paradajková omáčka... Všetko ihneď straste alebo zotrite. Tričko jednoducho odolá špine.

Znižuje zápach

ďaka kombinácii bavlny a technológie CityZen® tričko rýchlejšie schne. To znižuje množenie baktérií a tiež zápach, ktorý je oveľa nižší ako pri bežnom oblečení.

detail-1

Silne saje a rýchlo schne

Oblečenie sa s vlhkosťou nemazná. Silne ju nasaje, rozvedie do veľkej plochy, vďaka čomu rýchlejšie schne a vás na tele dlho nechladí. Je perfektne priedušné!

Prémiová bavlna

Oblečenie šijeme z najlepšej bavlny na svetovom trhu. Vďaka tomu nosíte na sebe príjemný, prírodný a šetrný materiál.

Príjemné na dotyk

Túžite po vrelom a príjemnom objatí? Aj to naše oblečenie vie. Budete sa v ňom cítiť celý deň pohodlne a sebavedome. Nehľadiac na to, že tričko je maximálne šetrné k vašej pokožke.

detail-2

Fér k prírode

Milujeme prírodu, a preto sa ju snažíme chrániť. Dovážame iba bavlnu, inak výroba od samotnej nitky prebieha v Českej republike, kde používame najmodernejšie postupy, ktoré šetria vodu aj energiu.

Ochráni vás pred UV žiarením

Naše tričká vás ochránia aj pred UV žiarením. V lete sa teda pod oblečenie nenatierajte, pretože s CityZen na sebe nosíte faktor UPF 50+.

Šijeme v Českej republike

Všetky produkty vyrábame v Českej republike a na Slovensku. Výrobu tak máme pevne pod kontrolou a naše oblečenie dosahuje tú najvyššiu kvalitu. Prečítajte si o výrobe trička viac.

detail-4
 

Presvedčte sa o výhodách vo videu