To musíte zažiť! Vyskúšajte CityZen bez rizika s garanciou vrátenia peňazí.

Pisali o nás

Česi vynašli revolučné tričká, na ktorých nie je vidieť pot. Šijú ich na Slovensku

Traja kamaráti po štyridsiatke vymýšľali unikátnu technológiu, ktorá bude schopná vyrobiť tričká zo špeciálne upravenej bavlny. Po dlhých 15 rokoch sa im to podarilo a dnes pomáhajú tým, ktorých trápi viditeľný pot na oblečení. Vyrábajú sa dokonca pod Tatrami.

zdroj: aktuality.sk

Česi vynašli revolučné tričká, na ktorých nie je vidieť pot. Smerujú aj k nám

Trojica kamarátov po štyridsiatke po nociach vymýšľala špičkovú technológiu, ktorá bude schopná vyrobiť tričká z unikátne upravenej bavlny. Podarilo sa a dnes pomáhajú tým, ktorých trápi viditeľný pot na oblečení. Predaj rozširujú aj na Slovensku.

zdroj: hnonline.sk

Traja v tričku. Štyridsiatnici oslavujú úspech s oblečením, ktoré neprepotíte

Majú úspešné pracovné kariéry, žijú spokojné životy. Napriek tomu sa traja štyridsiatnici z Chrudimi nadšene pustili do ďalšej profesijnej výzvy. Svojimi tričkami CityZen, ktoré sa nepropotia a nezašpinia, chcú preniknúť do každého šatníka. A pozvoľna sa im to darí

René Němeček, Martin Burkoň, Pavel Hrstka. Na prvý pohľad títo chlapi nepôsobia dojmom niekoho, kto by mal vytvárať obsah vašej šatníkovej skrine. Napriek tomu si ich vyrobené tričká, ktoré sa skôr než na kopírovanie módnych trendov, sústreďujú na užívateľský komfort a užitočnosť a našli si cestu k desaťtisícom zákazníkov naprieč Česka a Slovenska.

zdroj: forbes.cz

Reportáž v relácii Gejzír na ČT1

Tiež vás rozladí, keď sa v horúčave alebo pri športovaní spotíte? Alebo keď si pri obede pokvapkáte oblečenie? Podobné starosti teraz môžete pokojne pustiť z hlavy. René Němeček z Chrudimi totiž vyvinul unikátnu textíliu. Zdanlivo obyčajnú bavlnu upravil tak, že na jednej strane veľmi dobre saje a paradoxne, na druhej strane, tekutinu odpudzuje. Takže omáčku z trička zotriete ľahko a bez toho, aby na látke zanechala nejaké stopy. Z nového materiálu dnes spoločne so svojimi dvoma kamarátmi šije zatiaľ tričká, ale v pláne majú aj košele alebo spodnú bielizeň. Podrobností o ich originálnom nápade zisťovala Soňa Pokorná.

zdroj: ceskatelevize.cz

Unikátne české tričko, ktoré neprepotíte ani nezašpiníte. Traja kamaráti z Chrudimi vytvárajú textil budúcnosti

Túto historku má v repertoári asi každý, snáď s výnimkou tých, ktorí majú niečo proti talianskym pokrmom. Objednáte si obľúbené špagety bolognese, natočíte si prvé sústo a šup ... červená omáčka je na tričku, spoločenské faux pas na svete a vy len krútite hlavou. Keď ale túto historku hovorím pánom, ktorí stoja za značkou CityZen, tak sa len smejú. Pretože to tiež poznajú a pretože majú riešenie.

zdroj: Czechcrunch.cz

“Je to tričko 21. storočia a chceme, aby ho mal každý”, hovorí podnikateľ

Traja inžinieri a otcovia od rodín. Spoločne podnikať začali len vlani. Tento rok vyhrali celorepublikové kolo súťaže začínajúcich podnikateľov T-Mobile Rozjezdy. A to vďaka tričku, ktoré jeden z nich pred dvadsiatimi rokmi vymyslel.

Zdroj: Idnes.cz