Príbeh značky CITYZEN

city-zen-pribeh-znacky-foto

Na začiatku bol nápad študenta Textilnej fakulty vytvoriť inovatívne tričko pre 21. storočie. Bol rok 1995, keď sa mi v hlave zrodila takáto myšlienka:

„Čo tak urobiť tričko s efektom, ktoré bežné tričká nemajú?“

Na skúšku som vyrobil prvú kolekciu, ktorú som rozdal kamarátom. Neskôr ale prišli iné starosti a nápadu som sa prestal venovať.

Po rokoch som stretol kamaráta a chválil sa mu, čo to moje tričko dokáže. Neveril, že niečo také je možné vyrobiť s prírodným, bavlneným materiálom. Syntetických a funkčných tričiek už v tej dobe bolo na trhu veľa. A tak sme si sadli k stolu a dohodli sme sa, že vyrobíme po niekoľkých rokoch ďalšiu kolekciu. Povedali sme si, že uprednostňujeme prírodnú bavlnu a  že nechceme žiadny derivát ropy ako Polyester či chemické vlákna a že chceme vvíjať a vyrábať v Českej republike. Chceli sme tričkom a jeho kúzlom očariť hlavne seba, kamarátov a obchodných partnerov.

 

Jedného nášho známeho zaujalo tričko natoľko, že sa s nami spojil a podporil výrobu ďalšie kolekcie. A tak sme tu, traja chlapi stredného veku, ktorí prinášajú na trh nový smer a bavia sa podnikaním, akoby ešte len teraz nastúpili na univerzitu. Občas sa pri práci zapotíme, ale nikto to nevidí :-). Zhodli sme sa na tom, že nás napĺňa robiť veci, ktoré majú zmysel.

Som rád, že aj Vy sa stávate súčasťou našeho príbehu. 

A v čom je to kúzlo nášho trička? Pozrite sa.

René Němeček

Napísali o nás

Ako sa pomaly začíname zviditeľňovať, tak sa o produktoch a úprave CityZen začalo písať. Dovoľte nám sa teda pochváliť.

 

 

cesky_rozhlas

Český rozhlas Radiožurnál Pardubice - Rozhovor s René Němečkem

Textilná vychytávka zabráni mapám od potu. Vymysleli ju traja chlapi z Chrudimi...

chrudimka_logo

Chrudimka.cz

Unikátne trička CityZen z Chrudimi vyhrali podnikateľský projekt roku za Pardubický kraj...

   
 chrudim_znak

Město Chrudim Oficiální stránka

Traja šikovní Chrudimáci zvíťazili v Pardubickom kraji, teraz ale potrebujú vašu pomoc v celoštátnom finále! ???? Ocenenie za podnikateľský projekt roku získali za unikátne tričká CityZen v súťaži T-Mobile Rozjezdy. Gratulujeme!

pleas

Pleas Havlíčkuv Brod

Obchodný partner nás podporil v celoštátnej súťaží na svojom Facebooku.