To musíte zažiť! Vyskúšajte CityZen bez rizika s garanciou vrátenia peňazí.

Príbeh značky

Príbeh značky

kdo-je-cityzen

Myšlienka neobyčajného trička

Sme traja kamaráti, obyčajní chlapi z Chrudimi a otcovia rodín. Vyvinuli sme unikátne tričko, na ktorom nie je vidieť pot, odoláva špine a znižuje zápach. Verili sme mu a išli sme s kožou na trh, ktorý je zaplavený kontajnermi lacného textilu z Ázie. A uspeli sme.

Do dnešného dňa sme týchto tričiek vyrobili a predali desiatky tisíc. Ich úspech nám umožnil pustiť sa do ďalších textilných inovácií. Aj keď veci niekedy nešli podľa našich predstáv, hnalo nás dopredu vedomie, že to, čo robíme, reálne zlepšuje ľuďom život. Samozrejme aj nadšené reakcie našich zákazníkov a tiež to, keď sme sa stali Startupom roka.

Náš príbeh môže byť inšpiráciou pre každého, kto nosí v hlave myšlienku. Myšlienka neobyčajného trička totiž zrela v hlave Reného Němečka cez 20 rokov. Ako sa to celé udialo?

Míľniky v príbehu CityZen

Kto je CityZen?

medailonek_Renda

René Němeček Výroba a inovácia

René je nadšený “textilák”, ktorý o výrobe a spracovaní bavlny alebo iných materiáloch vie snáď úplne všetko a rovnako nadšene o tom vie aj rozprávať. Absolvoval Textilnú fakultu Technickej univerzity v Liberci a Podnikateľskú fakultu VUT v Brne. Ako jeden z prvých študentov z ČR v rámci programu Erasmus študoval na Univerzite Trento v Taliansku. Od roku 2003 pracuje pre nadnárodnú spoločnosť, ktorá ponúka technológie na úpravu textilných materiálov. Je ženatý a má dve deti. Vo voľnom čase rád športuje, jazdí na motorke, pestuje bylinky, vyrába likéry a bavia ho manuálne práce. V CityZen má na starosti výrobu a inovácie.

medailonek_Pavel

Pavel Hrstka Riaditeľ

Pavol je obchodník telom aj dušou s mnohými skúsenosťami. Vyštudoval strojnícku fakultu Technickej univerzity v Liberci. Postavil známu internetovú lekáreň, bol obchodným riaditeľom v jednej pardubickej spoločnosti. Je ženatý a má dvoch synov. Rád cestuje po svete, zdoláva hory, hrá volejbal, golf, potápa sa a tiež sa venuje včelárstvu. O CityZen hovorí: „Že na staré kolená budem mať startup ma vôbec nenapadlo. CityZen je adrenalín a škola v jednom.” V CityZen verí, preto ukončil predchádzajúce práce a začal sa mu venovať na sto percent. „Dnes viem, že to bolo dobre.“ Jeho životné hodnoty majú skratku DOORS – Dôvera, Zodpovednosť, Otvorenosť a Sebarealizácia. V CityZen zastáva funkciu riaditeľa spoločnosti.

medailonek_Martin

Martin Burkoň Financie

Martin je ostrieľaný biznismen. Vyštudoval ekonomicko-správnu fakultu Univerzity v Pardubiciach. Niekoľko rokov pracoval v štátnej správe. Teraz už 12 rokov podniká. Je ženatý a má troch synov. Vo voľnom čase športuje a rovnako ako Pavol je nadšený včelár. O CityZen hovorí: „Reného myšlienka inteligentného trička pre mňa mala príbeh. Prototyp trička som si na seba obliekol a tri dni ho nosil bez prezlečenia. Chodil som v ňom, pracoval, šoféroval, dokonca aj spal. A fungovalo. Aj keď bol textilnou technológiou tzv. nepobozkaný, videl som v tom obchodný potenciál a možnosť svojej realizácie.” V CityZen dohliada na financie.

Budoucnost má jméno CityZen

Budúcnosť má meno CityZen

Nápadu, ktorý mal René počas 20 rokov, sme v roku 2018 vdýchli život a robíme všetko pre to, aby jedného dňa naše tričká boli v každej skrini. Moderné a inteligentné technológie sa stali neodmysliteľnou súčasťou našich životov. Máte šikovné telefóny, televízie, domácnosti…