Práve prebieha letný VÝPREDAJ. Vyberte si svoj chytrý kúsok so zľavou až 40 %.

Dámske nohavičky

Dámske nohavičky sú väčšinu dňa neviditeľné, o to viac ale záleží na ich výbere. Sú základom dámskeho šatníka, čo my dobre vieme. Preto sme ušili nohavičky, ktoré pre vás budú tie pravé a budete ich chcieť nosiť neustále.

4 položiek celkom

Cena

1822
11822

Značky

Farba

Strih

Veľkosť

Zobrazených položiek: 4
 

Čím sú bavlnené nohavičky CityZen® jedinečné

Naše dámske nohavičky sú tým najlepším, čo si na seba môže žena vziať.

Prvou informáciou, ktorou sa pri akýchkoľvek problémoch od gynekológa dozvie, je, že by mala začať nosiť iba bavlnenú spodnú bielizeň. Naše nohavičky sú vyrobené z prémiovej bavlny s prímesou 5% elastanu pre lepšiu pružnosť pleteniny. Túto požiadavku nohavičky CityZen® spĺňajú.

Na čom sme si dali najviac záležať, sú tieto tri vlastnosti:

 • Na nohavičkách nie je vidieť pot a do líca nič neprepustí

  Nohavičky fungujú ako naše tričká. Z rubu absorbujú vlhkosť, ktorú rozprestrie do väčšej plochy a zvonku nie je nič vidieť. Materiál vďaka tomu rýchlejšie schne a toľko nechladí. Pre väčší pocit istoty je spodný vsadený klin dvojitý.

 • Pohodlie je pri nohavičkách kľúčové

  Nohavičky sú klasického strihu s mierne zvýšeným pásom, aby padli všetkým typom postáv. Vrchný kraj je začistený dvojitým lemom, preto nohavičky nikde neškrtia a samozrejmosťou sú ploché švy.

 • Antibakteriálna úprava

  Materiál aktívne ničí baktérie, ktoré sa tiež vďaka dobrej priedušnosti a rýchlejšiemu odparovaniu vlhkosti nemnožia. Tým pomáhajú udržiavať ideálne prostredie intímnych partií.

Vlastnosti materiálu

Naša patentovaná technológia CityZen® zaistí, že si mamičky môžu tričko nechať oblečené celý deň. Znie to ako sci-fi, ale je to tak.

 • Žiadne prepotené škvrny

  Vďaka našej technológii bavlna pot vsiakne a rozprestrie ho do veľkej plochy. Vďaka tomu potom tričko rýchlejšie schne a toľko nechladí. Ale hlavne – do lícu sa pot ani nedostane. Mamičky budú teda celý deň krásne.

 • Materské mlieko nepresiakne

  Ak by snáď zostala kvapka materského mlieka priamo na prsiach, náš materiál zamedzí, aby bolo tričko presiaknuté.

 • Odolá špine a stečú po ňom tekutiny

  Na lícu je dojčiace tričko hydrofóbne - neprepustí dovnútra žiadne tekutiny. Stečú po ňom.

Aké sú druhy nohavičiek

Nohavičky, tak, ako ich poznáme dnes, sa ako spodná bielizeň plne rozšírili až v 50. rokoch minulého storočia, ale za tú dobu vzniklo veľké množstvo druhov.

Klasické nohavičky

My sme zvolili klasické nohavičky hlavne preto, že chceme, aby naša móda bola správnou voľbou pre čo najviac žien. Sú ideálne na bežné využitie. Ponúkajú pohodlie po celý deň a pri nosení sa nesťahujú.

Bývajú obvykle vykrojenejšie v prednej časti a úplne zahaľujú zadoček. Hodia sa naozaj každej žene a to, že sa volajú klasické, neznamená, že sú snáď nudné. Nie nadarmo sa kvalite hovorí „nestarnúca klasika“. ????

Brazílske nohavičky

Brazilky patria medzi najvyhľadávanejší typ vôbec. Sedia až na bokoch, nižšie ako klasické, a sú vhodné hlavne pre ženy s plochým bruškom. Pri väčšom alebo vyklenutom bruchu je lepšie mať nohavičky o niečo vyššie. Pozornosť je u nich venovaná hlavne zadočku, ktorý poodkrývajú len decentne.

Tanga

Tu hovoríme o najodvážnejších nohavičkách, aké si možno obliecť. Odkrývajú celý zadoček a vďaka absencii textilného materiálu, ktorý by ho zakryl, sú pod oblečením takmer neviditeľné. Skromný predný diel je so zadným spojený iba tenkými prúžkami materiálu.

Panties - bokové nohavičky

"Bokovky" sú vcelku bežnou voľbou mnohých mladších dievčat. Často ich vyhľadávajú kvôli zníženému sedu, a vďaka ich bezšvovému variantu. Pri bokových nohavičkách je nutné myslieť na využitý materiál. Napríklad telové nohavičky bývajú často polyamidové, čo nemusí vyhovovať všetkým ženám - nie sú totiž priedušné.

Hipster nohavičky

Dali by sa opísať jednoduchým heslom oblečená, neoblečená. Na prvý pohľad by sa mohli zameniť s klasickými nohavičkami, ale majú v sebe niečo málo z boxeriek, a síce náznak nohavičiek.

Sú obľúbené hlavne u dievčat, ktoré vyžadujú väčšiu mieru zakrytia. Najdôležitejšie sú spomínané nohavičky. Hipsterky nájdete vo variante bokové aj s vyšším pásom.

Dámske boxerky

U nich už môžeme povedať, že sa jedná o nohavičkové nohavičky. Sú veľmi pohodlné a obľúbené medzi ženami, ktoré toho rady neodhaľujú veľa. Sú bokové, upnuté a vyznačujú sa rôznou dĺžkou nohavičiek. Sú oveľa zreteľnejšie, než u hipster nohavičiek.

Vyhľadávané sú skôr na chladnejšie obdobie roka, kedy sú zahalené hrubšími materiálmi a nestane sa, že by snáď nohavičky akokoľvek vystupovali.

Účelová spodná bielizeň

A nesmieme zabúdať ani na rýdzo "účelové" kúsky, ako sú popôrodné nohavičky, inkontinenčné, a posledné roky vyhľadávané menštruačné nohavičky. Okrem menštruačných sa dá povedať, že tu býva strih a štýl druhoradá vec. Dôležité je, aby plnili svoju funkciu.

Naše nohavičky skvele poslúžia aj v období menštruácie. Jednou z výhod je veľký podiel bavlny na textilnom materiáli, ktorá zaistí dokonalú priedušnosť, a ďalšia spomínaná antibakteriálna úprava.

Pri menštruácii sú praktické, hoci nejde o menštruačné nohavičky

Aj keď nohavičky CityZen® nie sú menštruačné, sú v tomto čase veľkým pomocníkom. Vďaka priedušnosti, ktorú bavlna ponúka, ale aj vďaka antibakteriálnej úprave, sú na nosenie veľmi príjemné.
Z vnútornej strany do lícu nič neprepustí, teda zamedzí aj kompletnému pretečeniu. A pocit istoty je v týchto dňoch neoceniteľný.

Ako sa starať o dámske nohavičky CityZen®

Nevyžadujú žiadnu špeciálnu starostlivosť, avšak je nutné pri praní dodržiavať niekoľko pravidiel:

 • Perte ich na 30 °C

 • Nepoužívajte prací prášok na bielu bielizeň, ani aviváž

 • Nesušte v sušičke

 • Pre aktivovanie úpravy odporúčame občas prežehliť z rubovej strany