To musíte zažiť! Vyskúšajte CityZen bez rizika s garanciou vrátenia peňazí.

Firemné tričká s logom/ Merch

Firemné tričká s logom

Svet je plný obyčajných reklamných tričiek, ktoré končia na dne skrine v zabudnutí. Chcete tričká, ktoré budú ľudia nosiť radi? Tak to ste tu správne.

Potlačíme to?

Potlač sme vyladili k dokonalosti na menších sériách a limitovaných edíciách. Výsledok je kvalitný – nebledne, nedrobí sa a vydrží naozaj dlho. Máte v hlave nápad na nejakú zaujímavú potlač? Sem s ňou!

Vyšijeme to?

Drobnejšie motívy, ako je logo, bude na oblečenie možno zaujímavejšie vyšiť. Obzvlášť pri polokošeli pôsobí výšivka veľmi dobre a zvyšuje vnímanú hodnotu.

Napíšte nám ohľadne cenovej ponuky

Brandované polokošele pre pár kolegov, reklamné tričká pre stovky klientov alebo kvalitné merchandise pre vašich fanúšikov? Žiadna zákazka nie je malá ani veľmi veľká. Popíšte nám svoju predstavu, pošlite nám logo alebo grafický návrh a my sa vám ozveme. Buď s doplňujúcimi otázkami, alebo rovno s cenovou ponukou.

Kontaktné osoby:

Alexander Nosal

Jana Klírová manažér pre korporátnych klientov a B2B

+420 734 528 997 jana.klirova@cityzenwear.cz

Zuzana Čechlovská

Miloš Chmel obchodný zástupca pre ČR

+420 731 392 638 milos.chmel@cityzenwear.cz

Malá ukážka
Když máte volno

Stezky Via Czechia

Za týmto krásnym projektom stojí Honza Hocek a vďaka jeho trasám Via Czechia môžete obísť celú Českú republiku. 5280 km krásnej prírody, pamiatok a výhľadov. Šťastnú cestu :)

Při sportu

Česká Spořitelna

Projekt #silnejší sa nám moc páči. Každý z nás je #silnejší.

Ve škole

7 pádů Honzy Dědka

Honza Dědek a jeho letná tour po zámkoch Českej republiky. A na pamiatku naše tričko s logom 7pádov. Z tejto spolupráce máme veľkú radosť.

Když máte volno

Koupelny Laufen

Kúpeľne Laufen kladú dôraz na hygienu, prémiové materiály, životnosť i šetrnosť voči životnému prostrediu. Takže toho máme veľa spoločného. Ich logo sa na našej polokošeli krásne vyníma, čo myslíte?