Získali sme 2. miesto v európskom rebríčku Fast50

Deloitte Technology Fast 50 je uznávaný globálny program podporujúci najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v stredoeurópskom regióne, ktorého cieľom je nájsť a oceniť rýchlo rastúce a inovatívne technologické spoločnosti, ktoré unikátnym spôsobom využívajú či vytvárajú špičkové technológie.

Tento rok nás v Deloitte potešili skvelým umiestnením. Sme na druhom mieste z celkovo 371 technologických firiem, ktoré sa prihlásili z celej strednej Európy. To znamená, že v rámci stredoeurópskeho regiónu patríme medzi rýchlo rastúce technologické firmy.

Z umiestenia máme ohromnú radosť. Veľké poďakovanie za to patrí vám, našim zákazníkom, ktorí ste naše oblečenie pustili do svojich šatníkov, uverili ste nám, že skutočne funguje, a že vám spríjemní každodenný život. Za úspechom taktiež stojí tím ľudí zo CityZen, ktorý odvádza skvelú prácu. Keď nám niekto povie, že naše inteligentné oblečenie už nechce vyzliecť, tak to je presne ten dôvod, prečo nás práca baví a naplňuje. Veríme, že i tento malý úspech napomôže tomu, aby sme jedného dňa vrátili slávu českému textilnému priemyslu, ktorý u nás má dlhoročnú tradíciu.

 

Ďakujeme, že naše inteligentné oblečenie nosíte!

Pavel, Renda, Martin a celý tím CityZen

 

Viac sa o ocenení Deloitte Technology Fast 50 dočítate vo Forbes alebo na Seznam Zprávách