Napísali o nás

médiách si o nás môžete prečítať mnoho informácií a dozvedieť sa tak viac o našom oblečení, technológii a príbehu, ktorý za nami stojí. Vyberte si tému a médium, ktoré vás najviac zaujíma a prečítajte si viac.

Časopis Forbes o nás napísal hneď niekoľkokrát, a to predovšetkým v spojení s byznysom. V článkoch si môžete prečítať o našom vzostupe, príbehu majiteľov alebo o tom, že sme  druhá najrýchlejšie rastúca firma v Strednej Európe.

Czech Crunch o nás napísal rozsiahly článok, v ktorom sa dočítate o našom materiáli, unikátnych vlastnostiach a taktiež je tam mnoho myšlienok priamo z úst našich zakladateľov.

V pořadu Gejzír, ktorý beží v Českej televízii, vás redaktori vezmú do našich dielní, kde vyrábame nielen naše oblečenie, ale taktiež nite alebo látku, z ktorej potom kúsky CityZen šijeme. Môžete sa týmto uistiť, že naša výroba prebieha výhradne v Českej republike, poprípade na Slovensku.

Na iDNES.cz si môžete prečítať rozhovor s jedným z našich zakladateľov Reném Němečkom, ktorý prišiel s nápadom a prototypom trička, na ktorom nie je vidieť pot a odolá špine.

Na začiatku roku 2022 vyhral náš riaditeľ Pavel Hrstka ocenenie Podnikateľ roku Pardubického kraja. O tejto udalosti napísali Seznam Zprávy.

Ak nemáte čas čítať články, ale radšej sa informujete pomocou počúvania, máme pre Vás krátky rozhovor s Reném Němečkom, ktorý bol hosťom v Českom rozhlase Pardubice ešte v dobe pandémie, kde okrem nášho oblečenia predstavuje i rúška, ktoré CityZen v tej dobe hojne šil.