To musíte zažiť! Vyskúšajte CityZen bez rizika s garanciou vrátenia peňazí.

Akcia: CityZen na skúšku s garanciou vrátenia peňazí

Veríme, že naše inteligentné oblečenie je revolučné a stojíme si za ním. Preto vám ponúkame garanciu vrátenia peňazí.

Boli by sme radi, keby ste aj vy poznali naše oblečenie bez strachu, či technológia funguje alebo nie. Pokiaľ sa ocitnete v situácii, keď nie ste s našim produktom úplne spokojní, neváhajte nám ho vrátiť. Sme tu pre vás a chceme, aby ste boli s našimi výrobkami úplne spokojní.

Ako to funguje? Jednoducho.

Máte 30 dní od zakúpenia, aby ste si naše oblečenie poriadne vyskúšali. Pokiaľ zistíte, že technológia CityZen nespĺňa vaše očakávania, stačí nám zaslať späť zakúpený kúsok a my vám vrátime peniaze. Bez otázok a zbytočných komplikácií.

Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

Aj keď sme si istí kvalitou našich produktov a môžeme sa pochváliť tisíckami pozitívnych recenzií, chceme, aby ste si boli istí aj vy. Stačí si teda zakúpiť od 26.2.2024 na našom českom a slovenskom eshopu prvý kúsok CityZen a poriadne ho vyskúšať. Ak následne zistíte, že naša technológia nefunguje podľa vašich očakávaní, neváhajte nám ho vrátiť.

Nemusíte nič tlačiť, len vyplňte online formulár, ako dôvod vrátenia uveďte „Garancia spokojnosti“ a napíšte nám prosím dôvod vašej nespokojnosti. Táto informácia je pre nás moc dôležitá, aby sme sa mohli stále zlepšovať. Potom len stačí oblečenie zabaliť a priložiť do balíčka lístok s číslom objednávky.

Je dôležité, aby vrátené oblečenie bolo čisté, udržiavané podľa pokynov a nesmie byť zničené. Vrátené oblečenie prejde fyzickou kontrolou a identifikáciou. Do 30 dní od prijatia na adresu centrály vám pri splnení všetkých podmienok budú vyplatené peniaze späť na bankový účet, ktorý ste uviedli na základe vyplnenej žiadosti.

Vaša spokojnosť je našou vizitkou a my urobíme maximum pre to, aby ste boli s našimi produktami úplne spokojní.

Nakupujte s istotou, nech skúša kľudne celá rodina!

Úplné znenie pravidiel nájdete TU