Svetovo unikátny bavlnený cyklodres uzrel svetlo sveta

Máme radi cyklistiku, ale čo radi nemáme, je umelý materiál na tele, ktorý nie je vôbec príjemný... A my vieme, že to máte tak isto. To nám stačilo k tomu, aby sme spustili kolotoč vývoja a výroby cyklodresov CityZen, ktoré budú z prémiovej bavlny a so skvelými vlastnosťami.

Ako sa ale nápad zrodil o niečo viac presnejšie, o tom rozpráva René Němeček, jeden z majiteľov CityZen„Ako už je u nás zvykom, všetky dobré nápady sa rodia v krčme. Nad škopkom piva nám Pavel povedal, že sa zákazníci často pýtajú, či sa v našom oblečení dá športovať alebo jazdiť na bicykli a či nechceme vyrobiť bavlnený cyklodres. Vzhľadom k tomu, že sme všetci hraví, tak sa nám nápad páčil a rozhodli sme sa, že bude nadčasový a ušijeme ho z bavlny v kombinácii s merinom.“

A tak sú tu v celej svojej kráse. Pánske cyklodresy v šedočiernej kombinácii s modrými reflexnými prvkami tvoria veľmi vkusný, nadčasový, a hlavne pohodlný športový kúsok na bicykel, kolobežku alebo iné vaše obľúbené stroje.

V čom je cyklodres CityZen tak úžasný? 

  • Je z prémiovej bavlny, ktorá tvorí 95 % materiálu. Zvyšok tvorí elastan, ktorý dodáva dresu pružnosť.
  • Má rovnaké vlastnosti ako všetko oblečenie CityZen – nejde na ňom vidieť pot, je odolný voči tekutinám, znižuje zápach a vnútorná vrstva rozvádza vlhkosť do väčšej plochy, aby rýchlejšie uschla.
  • Krátke rukávy sú dlhšie ako u klasických dresov z toho dôvodu, aby sa nevyhŕňali do podpazušia.
  • Na chrbáte je trojité vrecko. Prostredné má zips a všitú membránu, aby vám uschované veci nenavlhli od potu.
  • Vrecko je taktiež podšité merinom, ktoré v chlade hreje a pri spotení príjemne chladí a je priedušné.
  • Spodná časť je dlhšia a zakončená pružnou gumou so silikónom, aby zabraňovala nepríjemnému vyhŕňaniu pri jazde, či už v oblasti chrbta alebo hrudníka.

 Cyklodres je ideálny pre milovníkov príjemného tempa. Hodí sa pre rekreačnú cyklistiku alebo na krátke jazdy na elektrobicykloch.