To musíte zažiť! Vyskúšajte CityZen bez rizika s garanciou vrátenia peňazí.

Strihy dámskych tričiek jasne a stručne

Sortiment dámskych tričiek sa neúprosne rozširuje. Dnes už neponúkame iba klasický strih a kimono, ale aj rôzne tipy výstrihov alebo dĺžok rukávov. Ako sa ale v dámskych tričkách vyznať? S tým Vám práve týmto článkom chceme pomôcť.

Klasický strih BREDA

Tričko v klasickom strihu zodpovedá svojmu názvu. Je jednoducho klasické. Okrúhly výstrih jemne obnažuje dekolt a celý strih kopíruje krivky tela. Vďaka 5% elastanu je tričko upnuté, ale pružné, aby ste sa v ňom cítili dobre. Rukávy dosahujú zhruba do polovice pŕs, sú dlhšie ako u kimona. Ruku skôr obopínajú, nie sú na nej voľne.

Kimono ALTA

Kimonový strih je typický svojimi rukávmi, ktoré sú voľnejšie a kratšie. Dávajú viac priestoru na pohyb a ruky nie sú tak zviazané látkou. Vrchná časť je celkovo voľnejšia, spodná potom klasicky prilieha k telu. U kimona si dajte pozor na iné číslovanie. Je to z dôvodu voľnosti strihu, takže napríklad veľkosť S sa rovná číslu 38. Rovnako ako väčšina dámskych tričiek má kimono v sebe 5% elastanu, takže sa plne prispôsobí telu a budete sa v ňom cítiť príjemne. Výstrih je viac ku krku, ale je širší.

Tričko s výstrihom do V FLORENCIA

Tričko FLORENCIA Vám strihovo padne ako klasické. Rozdiel je iba v hlbšom výstrihu do véčka olemovaným 1,5 cm materiálu, ktorý Vám prirodzene a decentne odhalí dekolt.

Tričko s výstrihom na chrbte ENNIS

Tričko ENNIS je v našom sortimente ojedinelé. Má mnoho rysov, ktoré u našich iných kúskov nenájdete. A to predovšetkým hlboký okrúhly výstrih na chrbte, ktorý pôsobí elegantne, ale zároveň sexy. Rukávy sú dlhšie nad lakeť, čo podčiarkuje už spomínanú eleganciu. Tričko sa hodí na večierky, oslavy, ale aj klasicky do práce.

Tričko športového typu MOSS

Najväčším benjamínom medzi strihmi je tričko MOSS. Je to prvý dámsky top, ktorý je zo 100% bavlny, nepridali sme teda do materiálu elastan, ktorý by upínal materiál na telo. Tričko je skôr športového strihu. Výstrih je pri krku zakončený lemom, rukávy sú voľnejšie a na konci majú lemovanie v podobe vyhrnutej látky.

Trička s ¾ rukávom DIEZ

Tričko s ¾ rukávom je ideálne do chladnejšieho obdobia. Na telo je celkovo upnuté, takže aj rukávy krásne priliehajú na ruky. Výstrih je lodičkový, takže odhaľuje kľúčne kosti. S DIEZ sú totožné trička voľného strihu RIVERA, ktoré akurát ponúkame vo väčších veľkostiach, a to 44-50.