Práve prebieha letný VÝPREDAJ. Vyberte si svoj chytrý kúsok so zľavou až 40 %.

Cesta okolo sveta s oblečením CityZen

Možno ste si všimli, že sa názvy našich produktov v čase pomaly menia. Stávajú sa kratšie, zrozumiteľnejšie a jasnejšie. Teraz ale nastal čas, kedy zmenou prejde úplne každý kúsok, a preto prichádzame s vysvetlením, čo názvy znamenajú, a prečo sme sa pre zmenu rozhodli. Zároveň vám predstavíme nový koncept článkov, ktorými vás budeme počas prázdnin sprevádzať.

Prečo sme sa rozhodli pre zmenu?

  1. Chceli sme docieliť zrozumiteľné a stručné názvy
  2. A hlavne krátke, aby ste názov nemuseli čítať pol minúty
  3. Potrebovali sme odlíšiť strihy, pretože ich je stále viac a viac
  4. Zjednoduší nám to komunikáciu o produktoch
  5. A možno názvy zapríčinia, aby ste mali k oblečeniu hlbší vzťah

Čo naše názvy znamenajú?

Názvy našich produktov sú zároveň mená menších miest, ktoré sa nachádzajú v rôznych kútoch sveta. Takže s každým kúskom oblečenia budete tak trochu cestovať… niekedy po európskych mestách, inokedy zavítate aj na iný kontinent. Je pravdepodobné, že mnohé mestá spoznáte, ale stavíme sa, že u niektorých nebudete ani tušiť, kde leží, pretože my sme to samozrejme nevedeli tiež. Preto je toto skvelá príležitosť, ako ešte lepšie spoznať náš svet a treba s nami začať viac cestovať.

A prečo práve názvy menších miest? Pretože sme CITYZEN, takže máme v názve „mesto“ a „pokoj“. Vo veľkých mestách veľmi pokoj nie je, takže tie menšie boli jasná voľba.

Ako budú vyzerať?

Každý strih oblečenia má svoje meno. Teraz už nebude „kimonový strih trička“, ale nahradíme ho jednoduchým názvom „ALTA“. Na konci názvu bude priradená ešte farba pre jasné rozlíšenie. Nižšie prikladáme porovnanie nového názvu so starým.

Tričko ALTA fuchsiová

vs

Dámske bavlnené tričko

CityZen malinové kimonový

rukáv s elastanom

Veríme, že si časom nájdete k názvom cestu, pretože my ich už v CityZen inak nenazývame. Tu Vám prikladáme tabuľku s názvami najčastejších strihov v našej ponuke, aby ste sa čo najrýchlejšie zorientovali.

Názvy dámskeho oblečenia Názvy pánskeho oblečenia
Tričko kimono = ALTA Tričko s výstrihom do U = AGEN
Tričko klasické = BREDA Tričko s výstrihom do V = BONDY
Tričko s výstrihom do V = FLORENCIA Tričko s dlhým rukávom = CALI
Tričko s výstrihom na chrbte = ENNIS Tričko slim fit = DAVOS
Tričko zo 100% bavlny = MOSS Basic polokošeľa = DAX
Polokošeľa = LOTA Polo bez prúžku na golieri = ANTONY
Šaty voľného strihu = SANTA ANA Polo s prúžkom na golieri = MASSY
Polokošeľové šaty = PULLY Čisto biela košeľa = GENT
Nohavičky = VALENCIA Boxerky = PUNO

Zahajujeme poznávaciu cestu s naším oblečením

Vďaka tomu, že nám naše oblečenie ponúka množstvo miest, ktoré stoja za to spoznať, rozhodli sme sa Vás v priebehu prázdnin zásobovať tipmi na výlety po Európe inšpirovanými názvami nášho oblečenia. Vezmeme Vás do Nemecka, Nórska, Francúzska, Talianska a možno aj o niečo ďalej. Dúfame, že do miest potom sami zavítate a budete mať na sebe presne ten strih, ktorý má názov podľa daného mesta.