Práve prebieha letný VÝPREDAJ. Vyberte si svoj chytrý kúsok so zľavou až 40 %.

Aký výstrih je ten pravý pre vašu postavu?

Vybrať si výstrih tak, aby vám pristal, odteraz bude hračka. Štylistka vám prezradí, aký typ výstrihu pristane vašej postave, a pri ďalšom nákupe už nebudete tápať. 

 

Typy výstrihov s odporučením štylistky, ktoré sadnú postave 

Módna štylistka Mili Kuchařová, ktorá sa skladbe šatníkov svojich klientov venuje už trinásty rok, vám predstaví jednotlivé typy výstrihov. Zistite, aký výstrih sa hodí pre ktorú postavu, a hlavne, ktorý padne vám. 

 

1. Okrúhly výstrih 

Okrúhly výstrih je typický a najčastejšie obliekaný typ výstrihu. Najlepšie sedí postave tvaru presýpacích hodín alebo širším bokom (typu hrušky). Aj pre menšie poprsie je skvelou voľbou. V basic tričku s okrúhlym výstrihom sa budete cítiť pohodlne každý deň, v práci aj na výlete s rodinou. 

24_05_NWL_výstřihy_blog-1


2. Výstrih do V alebo véčko  

Výstrih do V patrí medzi univerzálne výstrihy. Lichotí takmer každej postave. Len dajte pozor na jeho hĺbku, aby hlavne u vás, dámy, nepôsobil príliš lacno a vyzývavo. Dokáže však krásne predĺžiť krk. Jednoduché tričko s véčkom vystrelí váš outfit z každodennej rutiny. Pozdvihne ho do ležérnej elegancie. Bude vám v ňom dobre v práci, ale aj v kine alebo na večeri s priateľmi. 

24_05_NWL_výstřihy_blog-2 

 
3. Lodičkový výstrih 

Lodičkový výstrih kopíruje kľúčne kosti. Oblečte si ho, keď nechcete príliš odhalený dekolt, ale ani upätý outfit. Najlepšie sadne postave s úzkymi ramenami. Lichotí štíhlejšej oválnej tvári. Tričko s lodičkovým výstrihom hovorí o slávnostnejšej udalosti. Keď si ho však vezmete k rifliam, užijete si v ňom aj pohodové popoludnie s kamarátkou pri káve. 

24_05_NWL_výstřihy_blog-3

 
4. Až ku krku alebo stojačik 

Tričko bez výstrihu alebo so stojačikom pristane postave s kratším krkom a úzkymi ramenami. Skvele sa hodí k tvári so špicatejšou bradou. Bude vám v ňom pohodlne a dodáte ním svojmu outfitu štipku elegancie. 

TIP! Dodajte svojmu outfitu sofistikovanosť s decentným tričkom so stojačikom GERA.


5. Hranatý výstrih 

Ojedinelý výstrih v tvare štvorca sa hodí pre širšie ramená a väčšie poprsie. Dokonale sedí k okrúhlej alebo oválnej tvári. Každý outfit zbaví všednosti. S doplnkami a výstrednosťami to pri hranatom výstrihu nepreháňajte. 

6. Výstrih na chrbte 

Ak chcete svojmu outfitu pridať niečo extra, oblečte si tričko s výstrihom na chrbte. Dajte však opäť pozor na jeho hĺbku v kombinácii s nežiaducou vykukujúcou spodnou bielizňou. V tomto type trička sa oplatí strážiť aj rovný postoj. 

24_05_NWL_výstřihy_blog-4

 

Mili.kucharova-stylistkaMili Kuchařová samu seba označuje za milovníčku módy a dobrého vkusu. Štylistka a fashion koučka s citom pre detail rozpoznáva krásu v každom človeku už 13 rokov. Snaží sa vyzdvihnúť individualitu a jedinečnosť. Rada tvrdí, že móda nie je o peniazoch. Móda je o dobrom vkuse, ktorý si za peniaze nekúpite. 

  

  

  

Autor: Nikola Nevečeřalová, Marie Šírková