Spojili sme sily s Krásnou mamkou®

Tento rok sme nadviazali úžasnú spoluprácu, v ktorej sa snúbia výhody dvoch českých firiem s netradičnými produktmi.

Za značkou Krásna mamka® stojí Pavla Šťastná. Cieľom jej rodinnej firmy je podporiť mamičky prostredníctvom pohodlnej, vysoko kvalitnej a zároveň veľmi elegantnej dojčiacej módy. Sama si uvedomuje nevyhovujúcu kvalitu dojčiaceho oblečenia, ktoré je ženám k dispozícii. Rozhodla sa s tým niečo urobiť! Jej vysokoškolské textilné štúdium a k tomu skúsenosť dvojnásobnej mamičky, jej pomohli vymyslieť perfektne komfortný a slušivý strih pre dojčiacu módu.

Spojením unikátneho strihu s prémiovou bavlnou a technológiou Cityzen vzniklo niečo parádne! ;-)

 

malina orez  krasna-mamka-cityzen-kojici-tricko-tyrkysová-15

 

Výhod má tento nový strih veľa

Najnamáhavejšia časť trička je bezpochyby výstrih. Narozdiel od mnohých dojčiacich modelov, nie je na našom tričku zakončený nepríjemnou gumičkou. Spodný diel má výstrih prekladaný, vďaka ktorému sa tričko ľahko prispôsobí meniacej sa línii hrudníka, a pritom zostáva stále pohodlné. Navyše, pri dojčení odhaľujete len to, čo je nevyhnutné.

Vrchný diel má spodný kraj lemovaný 3 cm paspulkou, aby sa tričko vrátilo na obvod hrudníka a nikde neodstávalo. Tričko si tak zachováva svoj elegantný vzhľad a tvar aj napriek častému vyhrňovaniu a zmenám postavy. Strih trička ocenia aj tie dojčiace mamičky, ktoré majú ešte viditeľné popôrodné bruško. Vysoký lodičkový výstrih zase pomáha pri nosení bábätka v šatke. Dieťatko sa vďaka látke neprilepí na váš hrudník, ale bude v bavlnke pekne odpočívať.

Unikátny strih spolu s unikátnym materiálom robia z tejto dojčiacej módy LUXUSNÝ ČESKÝ VÝROBOK, ktorý by nemal chýbať v šatníku žiadnej mamičky.

Za túto spoluprácu Pavle veľmi ďakujeme a sme radi, že môžeme byť súčasťou takéhoto projektu. ♥