Práve prebieha letný VÝPREDAJ. Vyberte si svoj chytrý kúsok so zľavou až 40 %.

10 dôvodov, prečo dať CityZen pod stromček

Darčekov, ktoré môžete nakúpiť na Vianoce, je mnoho, ale je tu jedna dôležitá otázka: „Čo urobí tú najväčšiu radosť?“ Za nás je odpoveď jasná… Predsa naše oblečenie CityZen a dôvodov máme hneď 10.

1. Oblečenie potrebuje každý

Je vôbec možné k tomuto bodu povedať niečo viac... Každému urobí radosť nejaký kúsok do skrine, pretože bude mať o outfit viac a môže si ho obliecť hneď pod stromčekom.

2. Nikto nechce, aby na ňom bol vidieť pot

Obrovské plus nášho oblečenia je v tom, že na ňom nie je vidieť pot. Ak máte okolo seba ľudí, ktorí sa potia (každý sa potí, takže máte), môžete niekomu v živote určite pomôcť.

3. Každý chce byť nedotknuteľný počas obeda

Našim oblečením darujete zároveň jednu obrovskú výhodu a to, že keď sa dotyčný pokvapká alebo mu spadne kúsok jedla na hrudník, nič sa nedeje. Všetko jednoducho strasie alebo ľahko zotrie handričkou a na oblečení nezostane žiadna stopa po presnidávkovej havárii.

4. Superhrdinovia vašich intímnych partií

Nohavičky a boxerky sú darčeky, ktoré pod stromčekom proste nemôžu chýbať. Spodného prádla totiž nie je nikdy dosť, pretože sa občas stane, že sa pračka nezapne napríklad dva týždne, a to už sa zásoby ľahko míňajú. Plusom ale je, že spodné prádlo CityZen je antibakteriálne a udržuje chúlostivé prostredie v bezpečí a bez baktérií.

5. Darujte zmenu životného štýlu

Darujte svojmu blízkemu zmenu. Zmenu v životnom štýle, zmenu vo vnímaní textilu a zmenu v obliekaní. CityZen je budúcnosť, ktorá so sebou nesie lásku k prírode a českosti. V oblečení je skryté bezpečie i sebavedomie, ktoré získate prvým oblečením vďaka technológii CityZen.

6. Oblečenie môžete kúpiť vo výhodnej sade

Nie je nad to kúpiť viac oblečenia za menej peňazí a rovno v jednej sade. U nás si môžete obstarať sadu tričiek, polokošieľ alebo spodného prádla. Každý kúsok darujete niekomu inému a urobíte oveľa viac radosti.

7. Príjemný na pokožke = ideálny darček pre alergikov

Všetko oblečenie vyrábame z prémiovej bavlny a dávame si záležať na jeho zložení, preto sa môžeme pyšniť jeho pohodlím a príjemným pocitom na tele. V oblečení sa neschovávajú žiadne umelé vlákna, ktoré by mohli dráždiť vašu pokožku, preto si naše oblečenie obľúbia aj alergici.

8. Udržateľné oblečenie vyrobené v ČR

Myslíme na prírodu na každom kroku. Pri výrobe šetríme energiu a vodu, z cudziny dovážame len bavlnu a inak všetko šijeme v Českej republike. Predávame oblečenie ušité s láskou rukami krajčírok, ktoré sme férovo zaplatili. Našemu oblečeniu dávame hodnotu a zmysel, a presne taký darček si vaši blízki zaslúžia.

9. U nás darček vymeníte až do konca januára

Ak sa váš nákup nepodarí a netrafíte farbu alebo veľkosť, môžete oblečenie vymeniť, a to až do 31. januára 2024. Viac informácií nájdete tu.

10. Ukážte obdarovanému, že pre neho chcete to najlepšie

Dať blízkemu chytré oblečenie s technológiou, ktorá umožní neviditeľnosť potu a odolá špine, to znamená, že vám na ňom záleží a chcete pre neho len to najlepšie. Kľudne mu dané výhody napíšte do priania, nech si je vedomý, čo nosí a čím ste ho obdarovali.