Koľko vypraní vydrží tričko CityZen? Dobrá otázka! ;-)

Upokojíme vás - naše tričká budú fungovať aj po niekoľkých desiatkach vypraní, aj po 50 - 60 cykloch! Materiál svoje unikátne vlastnosti nestráca, pritom nepotrebuje zvláštnu starostlivosť. Len je potrebné dodržiavať pár pravidiel:

  • prať na 30 °C,
  • nepoužívať prášky na biele bielizeň a ani aviváž,
  • nesušiť v sušičke,
  • žehliť naopak do 150 °C, aktivujete tím úpravu CityZenⓇ a predĺžite životnosť jeho mimoriadnych vlastností.

Že technológia CityZen® funguje, nám potvrdili aj odborníci z Technickej univerzity v Liberci a niekoľko tisíc spokojných zákazníkov.

Voda je pre nás alfou omegou

Preto pri výrobe využívame tie najmodernejšie technológie, aké sú na textilnom trhu. Naše postupy totiž ušetria až 80 % bežnej spotreby vody potrebnej na zafarbenie materiálu.

Na kilogram textilu je spravidla potrebných 100 litrov vody. My potrebujeme len 20 – 40 litrov a navyše skrátime celý proces o tretinu. Menej času znamená menej energie

Za kvalitu ručíme!

Máme pod kontrolou celý proces výroby - od pradenia cez pletenie až po konečnú kontrolu po ušití každého kusu. Vďaka tomu skutočne môžeme ručiť za stálofarebnosť a trvanlivosť našich unikátnych vlastností. :)

Tiež ručíme za to, že naše oblečenie je vhodné aj pre osoby s veľmi citlivou pokožkou. Žiadne z našich farbív ani výrobkov neobsahuje stopy striebra, zinočnatých solí, ani iných dráždivých látok.

A to sa netýka len pánskych tričiek s krátkym či dlhým rukávom, dámskych tričiek všetkých strihov, ale aj našich polokošieľ, košieľ, detských tričiek a spodnej bielizne.

Spodnú bielizeň sme obohatili o antibakteriálnu úpravu, ktorá je šetrná k pokožke a rovnako sme učinili aj pri detských tričkách. Skrátka a dobre, na kvalitu, udržateľnosť a nezávadnosť myslíme pri všetkých našich produktoch a z týchto štandardov nikdy nepoľavíme!