POCIT POHODLIA | ANTIBAKTERIÁLNA SPODNÁ BIELIZEŇ > VYSKÚŠAŤ

Koľko vypraní vydrží tričko CityZen? Dobrá otázka! ;-)

Upokojíme vás - naše tričká budú fungovať aj po niekoľkých desiatkach vypraní, aj po 50 - 60 cykloch! Materiál svoje unikátne vlastnosti nestráca, pritom nepotrebuje zvláštnu starostlivosť. Len je potrebné dodržiavať pár pravidiel:

  • prať na 30 °C,
  • nepoužívať prášky na biele bielizeň a ani aviváž,
  • nesušiť v sušičke,
  • žehliť naopak do 150 °C, aktivujete tím úpravu CityZenⓇ a predĺžite životnosť jeho mimoriadnych vlastností.

Že technológia CityZen® funguje, nám potvrdili aj odborníci z Technickej univerzity v Liberci a niekoľko tisíc spokojných zákazníkov.

Voda je pre nás alfou omegou

Preto pri výrobe využívame tie najmodernejšie technológie, aké sú na textilnom trhu. Naše postupy totiž ušetria až 80 % bežnej spotreby vody potrebnej na zafarbenie materiálu.

Na kilogram textilu je spravidla potrebných 100 litrov vody. My potrebujeme len 20 – 40 litrov a navyše skrátime celý proces o tretinu. Menej času znamená menej energie

Za kvalitu ručíme!

Máme pod kontrolou celý proces výroby - od pradenia cez pletenie až po konečnú kontrolu po ušití každého kusu. Vďaka tomu skutočne môžeme ručiť za stálofarebnosť a trvanlivosť našich unikátnych vlastností. :)

Tiež ručíme za to, že naše oblečenie je vhodné aj pre osoby s veľmi citlivou pokožkou. Žiadne z našich farbív ani výrobkov neobsahuje stopy striebra, zinočnatých solí, ani iných dráždivých látok.

A to sa netýka len pánskych tričiek s krátkym či dlhým rukávom, dámskych tričiek všetkých strihov, ale aj našich polokošieľ, košieľ, detských tričiek a spodnej bielizne.

Spodnú bielizeň sme obohatili o antibakteriálnu úpravu, ktorá je šetrná k pokožke a rovnako sme učinili aj pri detských tričkách. Skrátka a dobre, na kvalitu, udržateľnosť a nezávadnosť myslíme pri všetkých našich produktoch a z týchto štandardov nikdy nepoľavíme!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie