DEŇ RODINY | OBLEČTE VŠETKÝCH > IDEME NA TO

Úprava Cityzen

Na záver mokrej úpravy dávame pletenine unikátne vlastnosti, ktoré nazývame technológiou CityZen. Vďaka nim na nie je na tričku vidieť pot, odoláva špine a nečistotám, príjemne sa nosí a oproti bežným tričkám znižuje zápach.

Kvalita nielen na dotyk

Takmer každé bavlnené tričko, z akéhokoľvek obchodu, má nejakú povrchovú úpravu. Prevažne sa stretávate s tzv. omakovou (zmäkčujúcou) úpravou, aby bolo príjemné na dotyk a mäkké. Lenže technológia CityZen je oveľa prepracovanejšia…

naše úprava 3

Má tričko membránu? 

Niektorí zákazníci sa nás pýtajú, či má tričko nejakú membránu a obávajú sa, že sa v ňom budú cítiť ako v pršiplášti. Vieme, že sa tomu ťažko verí, ale tričko žiadnu membránu nemá. Je perfektne priedušné a vďaka tomu, že je vyrobené z prémiovej bavlny, sa v ňom budete cítiť naozaj výborne. Na rovinu, takto kvalitná a drahá bavlna nie je pri tričkách bežná. Budete prekvapení, ako je tričko pohodlné.

Nehnevajte sa na nás, že vám neukážeme fotky z výroby. Naša technológia je svetový unikát a musíme ju, ako sa patrí, chrániť ;-)

SPÄŤ NA PRÍBEH TRIČKA

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie