Bavlnené tričko CityZen šité na mieru šedé výstrih do V

Tričko z materiálu CityZen ušité na mieru pre veľkých chlapov.

7-10 dní
Kód: 191
Značka: CityZen
38 € / ks 31,40 € bez DPH
Kategória: Tričká
Záruka: 2 roky
Složení: 100 % bavlna

Čo tričko vie a v čom je výnimočné sa dočítate na našom webe. Tu sa sústredíme na to, čo si kupujete a čo potrebujeme vedieť, keď chcete ušiť tričko na objednávku.

Aký bude ďalší postup?

Vezmite Vaše najobľúbenejšie tričko z pohľadu veľkosti, rozložte ho na rovnú plochu a zmerajte nám veľkosti podľa nižšie uvedeného obrázku. Rozmery čo nameriate uveďte do poznámky v rámci objednávacieho procesu a alebo ich pošlite na email marianna@cityzen.sk. Keby bolo niečo nejasné tak píšte otázky na tento email, prípadne volajte na tel. +420 724 600 702. Rozhodne dajte prosím pozor, aby ste nezamenili rozmery. Miery uvádzajte v cm. Nezľaknite sa, že na obrázku nižšie je polokošeľa, nebojte sa budeme šiť tričko.

velikostni_tabulka_na_miru_small

Cena a platba

Cena za ušitie je 10 , teda výsledná cena za tričko je 38 . Niekomu sa to môže zdať veľa, niekomu zase málo. Cena je dotovaná, pretože chceme urobiť tričko šité na mieru cenovo dostupné. Pred šitím je potreba objednávku trička šitého na mieru uhradiť. Odporúčame platbu prevodom alebo kartou.

 

Čo sa bude diať ďalej?

Objednávku Vám telefonicky potvrdíme a zadáme do výroby, ktorá bude trvať 7 - 10 dní, podľa kapacity na dielni. Následne tričko odošleme a môžete si užívať jeho čarovné vlastnosti.