DEŇ RODINY | OBLEČTE VŠETKÝCH > IDEME NA TO

Psali

 

gejzír  

Reportáž v relácii Gejzír na ČT1

Tiež vás rozladí, keď sa v horúčave alebo pri športovaní spotíte? Alebo keď si pri obede pokvapkáte oblečenie? Podobné starosti teraz môžete pokojne pustiť z hlavy. René Němeček z Chrudimi totiž vyvinul unikátnu textíliu. Zdanlivo obyčajnú bavlnu upravil tak, že na jednej strane veľmi dobre saje a paradoxne, na druhej strane, tekutinu odpudzuje. Takže omáčku z trička zotriete ľahko a bez toho, aby na látke zanechala nejaké stopy. Z nového materiálu dnes spoločne so svojimi dvoma kamarátmi šije zatiaľ tričká, ale v pláne majú aj

zdroj: ceskatelevize.cz

     
cityzen-2360x1180  

Unikátne české tričko, ktoré neprepotíte ani nezašpiníte. Traja kamaráti z Chrudimi vytvárajú textil budúcnosti

Túto historku má v repertoári asi každý, snáď s výnimkou tých, ktorí majú niečo proti talianskym pokrmom. Objednáte si obľúbené špagety bolognese, natočíte si prvé sústo a šup ... červená omáčka je na tričku, spoločenské faux pas na svete a vy len krútite hlavou. Keď ale túto historku hovorím pánom, ktorí stoja za značkou CityZen, tak sa len smejú. Pretože to tiež poznajú a pretože majú riešenie.

zdroj: Czechcrunch.cz

     
JB7cc063_83077774  

“Je to tričko 21. storočia a chceme, aby ho mal každý”, hovorí podnikateľ

Traja inžinieri a otcovia od rodín. Spoločne podnikať začali len vlani. Tento rok vyhrali celorepublikové kolo súťaže začínajúcich podnikateľov T-Mobile Rozjezdy. A to vďaka tričku, ktoré jeden z nich pred dvadsiatimi rokmi vymyslel.

Zdroj: Idnes.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie